baggelogo
O naskontaktdojazd
Paintballquag4x4
Paintballquadyoff roadintegracjagaleriaSprzedaż
=


p5


  LATEST NEWS

OFF ROAD - samochody terenowe cieszą się niezmiennie ogromną popularnością. Zasługą takiego stany rzeczy jest ogromna moc i niezapomniane wrażenia....

ZAPRASZAMY

  PAINTBALL -  gra dostarczająca potężną dawkę adrenaliny. Zapominamy o problemach dnia codziennego, nawiązujemy nowe kontakty....  

PROMOCJA

  QUADY -  moc pod kontrolą,  wiatr we włosach, błoto, zjazdy i podjazdy niedostępne dla zwykłego śmiertelnika....

SPRÓBUJ WŁASNYCH SIŁ


Dbamy o Państwa rozrywkę, ale też nie zapominamy o podstawowych elementach i założeniach psychologicznych imprez. Realizujemy profesjonalne elementy szkoleń team buildingowych, skonstruowanych specjalnie z myślą o pokazaniu roli członka grupy oraz kształtowaniu jej w spójną całość.

Obserwacja funkcjonowania grup w sytuacjach zadaniowych pozwoli na analizę umiejętności komunikacyjnych poszczególnych osób, tendencji do współpracy albo rywalizacji w grupie. Pozwoli na identyfikację tych, którzy w sposób spontaniczny przejmują rolę liderów grupowych oraz sposobów w jaki kierują swoimi grupami tj. umiejętności wydawania poleceń, delegowania zadań. Można będzie także ocenić efektywność wykonania zadania w zależności od sposobów podejmowania decyzji oraz metod komunikowania się narzuconych przez kierowników grup.

Organizowane przez nas treningi łączą atrakcyjne formy szkolenia z najnowszymi doświadczeniami popartymi naukowym dorobkiem, do złudzenia przypominającymi gry i zabawy z wykorzystaniem aktywnych i atrakcyjnych dla uczestników metod uczenia się.

Zajęcia prowadzone zarówno w pomieszczeniach jak i w terenie umożliwiają uczestnikom zdobycie nowych interesujących doświadczeń komentowanych zgodnie z najnowszymi teoriami przez doświadczonych trenerów i instruktorów. Proponowane przez nas ćwiczenia są metaforą różnych sytuacji, z którymi pracownicy spotykają się lub w każdej chwili mogą spotkać się w swojej pracy zawodowej.

3  6   19

Galeria