baggelogo
głównakontaktdojazd
Paintballquag4x4
Paintballquadyoff roadintegracjagaleriaSprzedaż

  LATEST NEWS

  OFF ROAD -  samochody terenowe cieszą się niezmiennie ogromną popularnością. Zasługą takiego stany rzeczy jest ogromna moc i niezapomniane wrażenia....

ZAPRASZAMY

 PAINTBALL -gra dostarczająca potężną dawkę adrenaliny. Zapominamy o problemach dnia codziennego, nawiązujemy nowe kontakty....  

ZAPRASZAMY

BUGGY - szajowóz, rurak czyli połączenie samochodu terenowego z quadem.  Mieszanka dajaca poczucie bezpieczeństwa i sporą dawkę adrenaliny....

ZAPRASZAMY


POWRÓT

Jak by tu sobie pojeździć?

Szaleństwo terenowych czterokółek nie rozprzestrzeniło się jeszcze w Polsce. Podstawową przeszkodą są oczywiście ceny tych wszędobylskich pojazdów, powodujące niestety że wciąż są to zabawki tylko dla ludzi zamożnych. Dziecięce modele wyposażone w silniczki o pojemności 50 ccm, kosztują od 7 tys. zł, kategoria od 125 do 200 ccm to już wydatek około 20 tys. zł. Najwyższy poziom to quady z napędem 4x4, o pojemności silnika 500 i 650 ccm, których ceny zaczynają się od około 30, a kończą na 50 tys. zł. Niestety, wysokość cen wraz z utrzymaniem, serwisem itd., powodują, że indywidualne posiadanie tych pojazdów jest zbyt drogie.

Wyjściem może być wypożyczenie quada na godzinę lub dwie, uczestnictwo w organizowanych imprezach integracyjnych z użyciem pojazdów typu ATV lub rekreacyjne jazdy na specjalnie przygotowanych torach.


W związku z powyższym nasza firma zapewnia dużą dawkę adrenaliny przy minimalnych kosztach.


Do dyspozycji oddaliśmy dwa tory:


Pierwszy (łatwy) umożliwiający zapoznanie się z zasadą działania quadów oraz „postawienie pierwszych kroków” w tym ekstremalnym sporcie nie tylko osobom dorosłym ale także i dzieciom.


Drugi (o zróżnicowanym stopniu trudności) pokazujący zalety i możliwości quadów oraz dostarcza potężnej dawki adrenaliny i maksymum satysfakcji.


Istnieje także możliwość wypożyczenia quadów oraz zorganizowania imprez firmowych i pikników integracyjnych z zastosowaniem wszędołazów a także PAINTBALLA czyli grupowej zabawy w kolorową wojnę.

 

tor                              tor