Integracja

W naszej ofercie:

Dbamy o Państwa rozrywkę, ale też nie zapominamy o podstawowych elementach i założeniach psychologicznych imprez. Realizujemy profesjonalne elementy szkoleń team buildingowych, skonstruowanych specjalnie z myślą o pokazaniu roli członka grupy oraz kształtowaniu jej w spójną całość.
Zapraszamy do aktywnego spędzania czasu na wolnym powietrzu. Przygotowaliśmy miejsca do wspólnego biesiadowania. Miejsca zadaszone z możliwością rozpalenia ogniska lub grilla. Miejsca w których po udanej zabawie można spokojnie odpocząć i wraz ze znajomymi przy wspólnym ognisku porozmawiać i zjeść ze smakiem przysłowiową kiełbaskę.

Zachęcamy do samodzielnego przygotowanie grilla lub pieczenie kiełbasy nad ogniskiem co daje niesamowitą frajdę dawno już zapomnianą oraz integrację grupy. Można też zlecić nam przygotowanie grilla, który będzie gotowy zaraz po zakończonej zabawie.

W przerwie proponujemy skorzystanie ze strzelnicy pneumatycznej lub łuczniczej. Rewelacyjna zabawa zorganizowana na miejscu jako przerywnik podczas biesiady oraz wiele innych atrakcji.